Trekkracht Peugeot 307 1.6 SW

Andre Achterstraat vraagt op 16 juli 2017:

Wij gaan volgende week voor het eerst naar Spanje over de Route Du Soleil met onze Peugeot 307 1.6 16 V Break uit 2007 met daarachter onze Hobby caravan met een maximale belading tot 1000kg.
Wij maken ons toch een beetje zenuwachtig over of onze auto de caravan wel de steile hellingen op deze route trekt, is dit terecht of onterecht?
Heeft iemand ervaring met deze combi?

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Caravantrekker (Menno) antwoordt op 16 juli 2017:

Heb je een berekening gemaakt en die bestudeerd? Dan zou ik me geen zorgen maken. Maar er zullen zeker combinaties zijn die je gaan inhalen (lease diesels 😉), maar is dat erg?
Met een iets lager (veiliger!) tempo kom je met iets meer schakelen heel goed in Spanje.


Quirien antwoordt op 17 juli 2017:

Er staan er hier een aantal op de site bij; Gebruikerservaringen ook nog met meer kg er achter, heb je wat leesvoer.😉


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Hoe meer PK's, hoe beter?

Folders staan vol met technische gegevens. Waarop moet je letten als je een trekauto koopt? En wat is belangrijker, koppel of vermogen?

Op vakantie met een EV

Hoe gaat het op vakantie met een elektrische auto met de caravan? Een verslag uit de praktijk van een reis naar Noorwegen.

Gastenboek

Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl