Karel Eimers vraagt op 17 mei 2010:
Bestaat er een systeem om het niveau van de vaste watertank in de caravan af te lezen. Tenslotte kan je het brandstof niveau in de auto ook aflezen. Ik zoek een electronische oplossing bv. dmv. sensor in de tank en ontvanger.
gr. Karel
Caravantrekker (Menno) antwoordt op 17 mei 2010:
Ja, ga maar eens naar een goede caravan shop (met caravan onderdelen). Bijvoorbeeld bij De Wit in Schijndel zijn zowel analoge als digitale systemen beschikbaar. Kosten.... ongeveer 100 euro.
BIOD antwoordt op 18 mei 2010:
Of kijk in de on-line catalogus van Gautsch-Gimeg (www.gimeg.nl). Deze artikelen kunnen niet rechstreeks maar wel via BIOD worden besteld (min. bestelgrootte € 100,-)
Karel Eimers antwoordt op 18 mei 2010:
Hartelijk dank voor deze twee reactie's hiermee ben ik veel verder geholpen. Voor de zomervakantie is het probleem nu opgelost. Ik heb er gewoon geen zin meer in om telkens de kussens er af te halen klep omhoog en met je hand voelen hoeveel water er nog in die tank zit. Hoe het kan weet ik niet maar altijd is hij in de nacht leeg wc. enz.
ik laat het hiermaar bij gr. Karel
Jasper antwoordt op 18 mei 2010:
Maar je kunt ook veel goedkoper terecht, bijv. voor €44. (http://www.obelink.nl/ws/assortiment_overzichtpagina3.asp?cat=5&id=47&arid=3648)
AJ antwoordt op 19 mei 2010:
Altijd in de nacht leeg.
Dan zit er een systeem in het verbruik.
Systeem in aanvoer: 's-avonds voor 't slapen gaan naar het toilletgebouw. Niet alleen de tandenborstel mee, maar ook een watertank. Gevolg: 's-nachts geen probleem.
Goede tip Jasper! Maar meneer Eimers: de meter moet ongetijfeld ook nog geïnstalleerd worden.
vr.gr. AJ
Reageren kan niet meer!
Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.
Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.
Onderwerpen