Caravantrekker.nl

Caravanspiegels qashqai

Wim vraagt op 29 maart 2012:

Ik heb sinds kort een Nissan Qashqai.
Wat zijn de beste spiegels die ik kan gebruiken als mijn caravan erachter zit. En ook zonder e.e.a. te beschadigen.
Alvast bedankt voor het meedenken

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Bert antwoordt op 30 maart 2012:

Uitproberen! Doel moet zijn dat je de autospiegels nog steeds el. kunt verstellen. Dat dus de bevestigingsklemmetjes e.d. niet die verstelling in de weg kunnen zitten.


antwoordt op 4 mei 2012:

Ook wij hebben sinds kort een nissan Qasqai.Wij hebben milenco spiegels gekocht en deze bevallen ons erg goed.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Voorbeeld Trekrapport

Het Trekrapport heeft de vorm van een E-book met gemiddeld zo’n 30 pagina’s. Bekijk voor een impressie het voorbeeld van mijn vorige combinatie waarmee ik 15 jaar heb rondgereden.

Donatie

Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!

Over gewichten

Er zijn altijd veel discussies over het gewicht van de caravan. Maar welke gewichten zijn belangrijk en hoe bepaal je wettelijk het (maximaal) gewicht? Is dat met of zonder kogeldruk?

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker