Dakraam

Pietersen vraagt op 28 maart 2007:

het vernieuwen van vliegenhor dakraam van hobby prestige.
kan iemand mij vertellen wij hebben reeds frame geprobeert los te krijgen uit dak maar dit lukt niet is hier misschien een speciale manier voor afmeting is 60 bij 90
bvd

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Joost Kolen antwoordt op 29 maart 2007:

Stel hier dezelfde vraag en je hent meer kans op antwoord:

http://www.caravan-forum.nl/viewforum.php?f=8&sid=1ba7438355346187cec4e912a305edec


dj antwoordt op 7 april 2007:

De onderijde losschroeven dan komt het onderste gedeelte los van het bovenste gedeelte. Zo kun kun je je hor vervangen.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Over gewichten

Er zijn altijd veel discussies over het gewicht van de caravan. Maar welke gewichten zijn belangrijk en hoe bepaal je wettelijk het (maximaal) gewicht? Is dat met of zonder kogeldruk?

Maximum snelheid

In Nederland mag je met een caravan nooit sneller rijden dan 90 km/u (op een autosnelweg). In Europa gelden andere maximale snelheden en afwijkende bepalingen.

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl