Caravantrekker.nl

Mistachterlicht caravan.

Arend. vraagt op 1 augustus 2008:

Hallo, ik heb een trekhaak voor mijn Citroen Picasso van 2002 gekocht met bijbehorend 'originele' aansluitbekabeling. Het probleem is dat ik 2 draden bij de contactdoos onder de auto heb, nl blauw (aansluitnr. 2) en grijs (aansluitnr 2a) dit volgens begeleverd schema terwijl er in de Jaeger contactdoos alleen aansluitnummer 2 zit.
Wie heeft de goede tip?

Grt, Arend

Naar laatste bijdrage

Reacties:

JH Vis antwoordt op 28 augustus 2008:

De plusdraad die naar mistlicht auto leidt doorknippen. Het eind dat naar het mistlicht auto leidt verbinden met de grijze draad. Het andere uiteinde met de blauwe draad verbinden.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Voorbeeld Trekrapport

Het Trekrapport heeft de vorm van een E-book met gemiddeld zo’n 30 pagina’s. Bekijk voor een impressie het voorbeeld van mijn vorige combinatie waarmee ik 15 jaar heb rondgereden.

Donatie

Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!

Wet- en regelgeving

Alle wet- en regelgeving die over auto's en caravans bestaat wordt duidelijk uitgelegd.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker