Caravantrekker.nl

Trekauto

Klaas vraagt op 17 mei 2006:

Is de vw 1.8T 132kw 5D gti geschikt voor een caravan.
1781 cc
180 pk
bouwjaar 2002

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Caravantrekker (Menno) antwoordt op 17 mei 2006:

Beste Klaas,
Hoe kan ik op je vraag antwoorden? Je noemt alleen een auto en geen caravan....Voor sommige caravans is die geschikt en voor andere niet. Maak een berekening met verschillende caravans en je ziet het vanzelf. Is dat te moeilijk vraag dan een trekkrachtberekening aan.


Stef antwoordt op 18 mei 2006:

WAt Klaas bedoelt denk ik of deze wagen wel mag een caravan trekken.
Ik heb namelijk een boekje waarin de wagens staan met en zonder trekvermogen.Daar staat bv de clio 3D/ 2.0 16V sport in bij de wagens zonder trekvermogen en bij jullie staat hij in de lijst bij renault.
De wagen van Klaas staat er niet bij daar er alleen de nieuwste modellen in staan.


Bert antwoordt op 19 mei 2006:

Zou kunnen, maar onduidelijk is bijv. welke VW hij bedoelt (o.a.). We hebben wel degelijk 'een' VW 1.8 met 132 kW in de lijst staan, een Bora - niet alleen nu leverbare auto's staan erin! Inderdaad hebben we ook auto's vermeld die helemaal niets mogen trekken, zoals die Renault en ook Ferrari's etc. (Deels voor de grap...) Het trekkrachtrapport laat dat dan ook zien, rode sterren enzo.


Klaas antwoordt op 20 mei 2006:

Ik bedoelde een golf. Ik heb nu een mitsubishi 1.8 gdi motor. Daar heb ik de laatste 2 jaar veel problemen mee, met de caravan in Frankrijk, geeft motor storing aan. Hele jaar geen problemen, maar met caravan wel
Heeft met de gdi motor te maken.
Nu staat er een golf VOLKSWAGEN GOLF 1.8T 132KW 5D GTI te koop. Mijn vraag was eigenlijk is dit een goede motor voor een caravan. (Fendt Saphir 420) Ik heb inmiddels de bora gevonden


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Wet- en regelgeving

Alle wet- en regelgeving die over auto's en caravans bestaat wordt duidelijk uitgelegd.

Gastenboek

Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.

Over gewichten

Er zijn altijd veel discussies over het gewicht van de caravan. Maar welke gewichten zijn belangrijk en hoe bepaal je wettelijk het (maximaal) gewicht? Is dat met of zonder kogeldruk?

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker