Caravantrekker.nl

Luifel

Ria Bezemer vraagt op 20 augustus 2006:

Sinds kort heb ik een tweedehands caravannetje gekocht, een predom n 126.Ik reis alleen en de voortent die er bij zit is voor 1 persoon lastig op te zetten. Bovendien ben ik niet meer zo jong( 66) en gaat de rug meespelen.Nu ben ik op zoek geweest naar een luifel maar gezien de geringe omgang van de predom( 6.10) schijnt er niets leverbaar te zijn.Ook tweedehands blijkt moeilijk aan te komen.Heeft u een oplossing? vr.groet; Ria

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Caravantrekker (Menno) antwoordt op 21 augustus 2006:

Ga naar een tentenmaker en laat daar een pees naaien aan een lap van pakweg 2x 2,50m. Laat er dan 2 of 3 ogen aan maken en je bent klaar. Ik kan me niet voorstellen dat je voor dit "maatwerk" heel veel geld moet neerleggen. De stokken kan je gemakkelijk los kopen.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Donatie

Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!

Over gewichten

Er zijn altijd veel discussies over het gewicht van de caravan. Maar welke gewichten zijn belangrijk en hoe bepaal je wettelijk het (maximaal) gewicht? Is dat met of zonder kogeldruk?

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker