Fedde vraagt op 8 april 2010:
Naar de kust van Belgie (west vlaanderen)
Ja, wij hebben een caravan gekocht en gaan voor het eerst echt kamperen en dit in het zuiden van Zeeland (Cadzand). Wij zijn al een aantal keren in Nederland in een stacaravan of huisje geweest en een paar keer vliegvakantie's, maar nu gaan wij dus echt kamperen met de caravan.
Wij hebben een Dethleffs 480 en een ford focus 1.8 16v (125pk) ervoor. Volgens deze site moet de auto de caravan goed aankunnen en zelf vind ik de combinatie goed en maak me daar ook geen zorgen of iets over. Alleen nu is mijn vraag hoe kun je het beste rijden naar Cadzand komende uit de achterhoek.
Fedde antwoordt op 8 april 2010:
'naar de kust van Belgie(west vlaanderen)' moet er niet bij. We gaan dus wel die kant een beetje op, maar het is het zuiden van Zeeland.
@Eric antwoordt op 8 april 2010:
Als je www.caravantrekker.nl hebt kunnen vinden kun je toch ook wel een online routeplanner vinden?
Bergen zal je niet tegen komen, daar hoef je je dus geen zorgen over te maken.... 😉
Tijs antwoordt op 9 april 2010:
Wij rijden vanuit het midden van het land nog wel eens naar Cadzand. Vanuit Achterhoek heb je zo uit mijn hoofd dezelfde opties als wij hebben:
1) Via Bergen op Zoom en de "nieuwe" tunnel naar Zeeuws Vlaanderen.
2) Via Antwerpen en dan de A11/E34 richting Brugge.
Ik weet niet hoeveel het in kilometers uitmaakt maar wij rijden altijd over België. Het stuk van de tunnel naar Zeeuws Vlaanderen naar Cadzand is nl. wel heel lang binnendoor rijden en dat schiet niet op. Voor ons dus altijd de A11, maar let op de flitspalen bij de verkeerslichten.
Welke route je ook kiest: het laatste stuk is niet heel breed met veel rotondes. Niets om je zorgen over te maken maar zorg dus dat je wat geoefend hebt met manoeuvreren.
Goede reis naar een fraai vakantiegebied.
RobD antwoordt op 9 april 2010:
"Wij zijn al een aantal keren in Nederland in een stacaravan of huisje geweest,........."
Hoe zou fedde daar gekomen zijn? Zonder routeplanner of kaart/nav.sys.?
Jan Z antwoordt op 9 april 2010:
Sorry Fedde, maar hier krijg je maar weinig serieuze antwoorden op.
Fedde antwoordt op 9 april 2010:
Dit kan niet gevraagd worden, maar welke spiegels je nodig hebt wel.
Ik vroeg mij dit alleen af, omdat je kunt rijden via de A15 en dan bij Gorinchem naar beneden naar Belgie toe of via Tilburg naar Belgie toe.
Ik heb zelf even gekeken en kies voor de A15, omdat dit sneller is + alleenmaar snelweg.
Bedankt voor de fijne reactie's.
Jan Z antwoordt op 9 april 2010:
Je weet zelf het antwoord al en dat zo snel, daarom reageren al die bijdehandjes op dit forum zo.
het ligt zò voor de hand Fedde.
R antwoordt op 9 april 2010:
Of je koopt jezelf een goed wegenkaart en verdiep je erin.
Peter antwoordt op 14 april 2010:
Je kunt dit zelf het beste uitzoeken Fedde,er zijn verschillende mogelijkheden,het is allemaal lood om oud ijzer.
Je kunt via de westerschelde tunnel(tol) of via de Liefkenshoek tunnel(ook tol) je kunt ook via de Kennedy tunnel(geen tol) en dan Brugge aan houden.
Belangrijkste is dat jij tevreden bent met de route die je hebt gekozen en dat je niet later moet denken:had ik nou maar niet naar een ander geluisterd.
Veel plezier met de voorbereiding en de reis.
Groeten Peter
Reageren kan niet meer!
Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.
Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.
Onderwerpen
Alle wet- en regelgeving die over auto's en caravans bestaat wordt duidelijk uitgelegd.
Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.