Corne vraagt op 9 april 2010:
Hallo Kampeerders,
ikheb een vraag niet echt over caravantrkken maar ik toch dat jullie mij kunne helpen :
mijn luifel is achterin bij de ringen afgesscheurd tijdens een storm. Nu heb ik een nieuw luifel en moet ik weer ringen erin slaan.
Wat is de beste/ stevigste manier om de ringen er in te krijgen zodat hij niet meer bij de ringen uitscheurt? Het gedeelte waar de ringen in moeten is (al) dubbellaags.
mvg
Corneke
@Eric antwoordt op 9 april 2010:
Zoek een goede zeilmaker, die naait de ringen erin.
corneke antwoordt op 9 april 2010:
Hallo Eric , bedankt voor je reactie, maar heb helaas geen tijd meer om ze erin te laten naaien? nog andere ideeen?
janka antwoordt op 9 april 2010:
Of toch echt zelf doen met een dhz pakket of toch naar de zeilenmaker om ze er in te laten ponsen. Dus zonder te naaien. Klaar terwijl u wacht.
Bij ons in de buurt is een autobekledingbedrijf die ook stoelen etc bekleed. Wij zijn daar heengegaan om ringen in onze tochtflap te laten maken.
Bert antwoordt op 9 april 2010:
Versterken met bisonyl en dan ringen erin slaan.
corneke antwoordt op 9 april 2010:
Dag bert een goed idee, maar wat is bisonyl en waar haal ik dat ?
corneke antwoordt op 9 april 2010:
Dag bert ik heb ff gegoolde en weet wathet is . moet ik ik deze dan aan beide kanten (binnen en buitenkant)bevestigen ??
Rob N antwoordt op 9 april 2010:
Of je gaat even naar een goeie schoenmaker,en dat is geen grapje en hijzal je de hoeken ook kunnen verstevigen.
Bert antwoordt op 9 april 2010:
Dat bisonyl naai je dubbelzijdig vast, maar dat zal niet meevallen voor een huis-tuin-en-keuken naaimachine.
Reageren kan niet meer!
Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.
Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.
Onderwerpen
Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.