Jan vraagt op 12 mei 2010:
Wat is jullie ervaring met de anwb bij pech, met namen in het land frankrijk. Werden jullie goed geholpen zonder problemen. Zo ja wat waren die problemen dan. groetjes jan
antwoordt op 12 mei 2010:
Als u in de zoekfunctie ANWB intoetst krijgt u een waslijst aan topics. Selecteer daaruit de "pech"vragen en u heeft een heleboel leesvoer.
Succes
JT®
Peter antwoordt op 13 mei 2010:
Wij hebben ooit,in 1996 of 1997,de motor van onze Mitsubishi galant in de soep gedraait ,omgeving Amiens,gebeld met het ANWB steunpunt Lyon na een half uurtje stond de sleepwagen bij ons
We werden opgeladen en naar die man z,n garage gebracht,.
Daar bleek de motor op dat moment niet te repareren,door een foute reparatie eerder was de distriebutie riem gebroken ,met alle fatale gevolgen vandien.
De garagist heeft ons naar een,door de ANWB geregeld hotel gebracht en de volgende morgen hebben wij bij AVIS een ,door de reis verzekering betaalde,nagel nieuwe Renault Laguna 2.0 op gehaald en hebben onze rondreis naar Normandie en Bretagne.
Onze Mitsubishi is door de ANWB ge-repatrieerd en na een paar weken afgeleverd bij onze garagehouder in Nederland.
Je hoort mij dus NIET klagen over deze club.
Groeten Peter
Reageren kan niet meer!
Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.
Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.
Onderwerpen
Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!