Caravantrekker.nl

Koelkast

Jaro vraagt op 31 juli 2010:

De koelkast van mijn caravan heeft een stinklucht.Er zit een muffe lucht aan net of die altijd dicht gestaan heeft in de winter.Thuis was het nog niet en Onderweg was er niks aan de hand en nu we in spanje zijn stinkt die. En die lucht krijg ik er niet uit,goed schoon gemaakt,uit gezet maar het blijft,zelfs de spullen uit de koelkast stinken er naar.Weet iemand of heeft er iemand hier ook last van gehad.!!!!!!En weet er iemand een oplossing.

MVG Jaro

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Caravantrekker (Menno) antwoordt op 31 juli 2010:

Toch een kwestie van heel goed schoonmaken. Schimmels kunnen heel gemakkelijk in kleine randjes en gaatjes blijven zitten en in een dichte koelkast gaan stinken. Alle roosters en vakjes er uit zien te halen en bijv met een chloor oplossing uren boenen. Ook op de plaatsen waar je eigenlijk niet bij kan 😉


arco antwoordt op 31 juli 2010:

een bekertje koffie er in zetten en dan bedoel ik de koffie die je in het koffiezakje schept. werkt perfect

groetjes arco


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Gastenboek

Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.

Voorbeeld Trekrapport

Het Trekrapport heeft de vorm van een E-book met gemiddeld zo’n 30 pagina’s. Bekijk voor een impressie het voorbeeld van mijn vorige combinatie waarmee ik 15 jaar heb rondgereden.

Donatie

Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker