Caravan keuren

Pieter vraagt op 6 maart 2012:

hallo,
wij hebben laatst met onze vrienden groep een caravan gekocht van marktplaats.
Nu zit er alleen kentekenpapieren bij maar geen kentekenplaat, kunnen wij nu zo die plaat aan gaan vragen of moet de caravan eerst nog gekeurd worden?
alvast hartelijk bedankt

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Caravantrekker (Menno) antwoordt op 6 maart 2012:

Die kan je zo bij een 'kentekenplatenboer' kopen maar dan moet er op het kenteken nog niet staan dat er ooit kenteken platen zijn uitgegeven (te zien aan de letters GAIK). Dat kan namelijk maar één keer, en anders moet je contact opnemen met de RDW. Een echte keuring is niet nodig.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Advertenties?

Caravantrekker zonder advertenties? Dat kan! Maar draag dan wel bij op een andere manier aan het voortbestaan van Caravantrekker.

Gastenboek

Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.

Op vakantie met een EV

Hoe gaat het op vakantie met een elektrische auto met de caravan? Een verslag uit de praktijk van een reis naar Noorwegen.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl