Jean vraagt op 6 juli 2007:
Wij gaan voor de eerste maal met de caravan richting Barcelona. Vertrek op 19/08/07 vanuit Diepenbeek (België)naar Langres (Frankrijk-455km) camping du Lac de la Liez in Langres.Vetrek aldaar op 21/08/07 naar Anduze camping Domaine de Gaujac -480km. verblijf van 5 dagen. Dan naar Spanje naar camping La Masia in Blanes - en dan eventueel ??? na enkele dagen door te gaan naar camping Playasol in Mataro (28 km voor Barcelona) Wij willen allemaal de tolwegen gebruiken (ongeveer 100 euro enkel), rustiger rijden???, gezien de te leggen afstanden en ook onze eerste keer. Terugkomst in Diepenbeek op 16/09/07. Graag uw bevinding, alvast bedankt hoor.
Jean
Bert antwoordt op 6 juli 2007:
Spannend, niet? Het zal allemaal best gaan, zoals je gepland hebt. De tolwegen schieten natuurlijk lekker op, dit in tegenstelling tot RN's.
Wanneer je in het najaar je reis eens herbeleeft en later zelfs plannen maakt voor 2008, probeer wat minder strak te zijn. Het leuke van onderweg zijn met je caravan is juist het onverwachte en toch ook weer niet. Je hebt je eigen huis bij je, er is altijd een camping te vinden onderweg en zelfs - bij ietwat minder toeristische streken óók in het hoogseizoen. Avontuur dus, maar naar westerse maatstaven... 😉 Voordeel van niet-reserveren? Valt het tegen dan ga je toch?
Jean antwoordt op 6 juli 2007:
Dag Bert,
Dank voor je reactie, dus voor de eerste keer reserveer ik de campings, met de Gold card van Campingcheques 14 euro per dag, vandaar ook de gekozen campings. Ik ben ook nu pas lid geworden van Vakantiegenoegens, en heb alles graag strak in handen en de voorbereiding is ook al een beetje verlof. Ik hoop in 2008 wat meer tijd te kunnen uittrekken, en alzo niet te strak aan het schema te moeten houden. Heeft er iemand ervaring met mij voorziene campings (graag uw bevinding).
Bedankt hoor.
Reageren kan niet meer!
Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.
Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.
Onderwerpen
Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.