Elldis caravans

J.Wessels vraagt op 14 oktober 2005:

Er is,speciaal voor het vasteland (Nl, Be) de type Shadowline uitgebracht maar deze find ik niet terug bij de Elldis types. Waarom is dit ?

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Caravantrekker (Menno) antwoordt op 16 oktober 2005:

Wij hebben alleen de nieuwste typen opgenomen in de database. Volgens de mensen op de Jaarbeurs van Elldis is de Shadowline een ouder type dat niet meer gemaakt wordt. Om daarmee toch berekeningen te maken kiest u een andere Elldis en past u het gewicht en de afmetingen aan.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Welke caravan kan ik trekken?

Er zijn drie aspecten die bepalen welke caravan je kan trekken:

  1. Het gewicht van de auto
  2. De wettelijke bepalingen
  3. De kracht van de motor

Maximum snelheid

In Nederland mag je met een caravan nooit sneller rijden dan 90 km/u (op een autosnelweg). In Europa gelden andere maximale snelheden en afwijkende bepalingen.

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl