Tikkende omvormer

Louis vraagt op 13 april 2008:

Ik heb dit weekend de caravan uit de stalling gehaald ,om hem vervolgens kampeer klaar te maken .
Daarbij hoort ook het controleren of alles op electrisch gebied nog naar behoren werkt .
Geen problemen geconstateerd , tot ik getik hoorde wat uit de omvormer bleek te komen .
Dit was ook te zien aan het schommelen van de voltmeter .
Zodra er een twaalf volt gebruiker wordt ingeschakeld , al is het ook maar een lampje van vijf watt ,stopt het tikken , en schommelt de voltmeter ook niet meer .
De behuizing van de omvormer is geheel dicht , maar je kunt duidelijk een relais horen tikken zolang er geen twaalf volt gebruiker ingeschakeld is .
Heeft iemand een goede tip voor me , of moet ik verwachten een nieuwe omvormer te moeten kopen omdat de huidige vandaag of morgen de geest gaat geven ??

Naar laatste bijdrage

Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Over gewichten

Er zijn altijd veel discussies over het gewicht van de caravan. Maar welke gewichten zijn belangrijk en hoe bepaal je wettelijk het (maximaal) gewicht? Is dat met of zonder kogeldruk?

Hoe meer PK's, hoe beter?

Folders staan vol met technische gegevens. Waarop moet je letten als je een trekauto koopt? En wat is belangrijker, koppel of vermogen?

Wet- en regelgeving

Alle wet- en regelgeving die over auto's en caravans bestaat wordt duidelijk uitgelegd.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl