Caravan spiegel

Van Wijk P.J. vraagt op 21 april 2008:

Welke caravanspiegel past goed op de bestaande spiegel van een Subaru Forester van 2004. Ik heb spiegels die men met een rubber spanband onder aan de deur vast zet maar deze trillen nu en de spanband maakt een zeer donker brommend geluid wat bijna niet om aan te horen is. Graag u antwoordt hier op.

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Tino2L antwoordt op 21 april 2008:

caravanspiegel...
ik blijft het lastig vinden met tandenpoetsen...
boven het fonteintje 2 spiegels om in te kijken....
dan maar zo dicht mogelijk erop.
geintje..

eigelijk zou je verschillende spiegels moeten kunnen uitproberen...

staat het niet té strak.??



wim antwoordt op 21 april 2008:

Ook ik heb hier last van gehad en heb dit opgelost door wat schuimrubber tussen de spanband en de deur vast te maken.
De deur dient dan niet meer als klankbord


MvO antwoordt op 21 april 2008:

Het brommen van de spanband komt door de resonantie die optreedt door de rijwind. De band 1 of 2 slagen torderen is afdoende om dit te voorkomen.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Op vakantie met een EV

Hoe gaat het op vakantie met een elektrische auto met de caravan? Een verslag uit de praktijk van een reis naar Noorwegen.

Hoe meer PK's, hoe beter?

Folders staan vol met technische gegevens. Waarop moet je letten als je een trekauto koopt? En wat is belangrijker, koppel of vermogen?

Over gewichten

Er zijn altijd veel discussies over het gewicht van de caravan. Maar welke gewichten zijn belangrijk en hoe bepaal je wettelijk het (maximaal) gewicht? Is dat met of zonder kogeldruk?

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl