Eurostekker

Roel vraagt op 18 december 2005:

Word met een eurostekker een stekker bedoeld met een gat tbv de aarding of bedoeld men iets anders?

vr.gr.Roel

Naar laatste bijdrage

Reacties:

tjinne antwoordt op 19 december 2005:

Een eurostekker is een blauwe stekker met 3 pennen.


Bert antwoordt op 24 december 2005:

Klopt. Dat ding wordt geacht waterdicht enzo te zijn. Je kunt hem (moet hem) dan ook toepassen op verbindingsloze stekker-draad-stekker verbindingen zonder 'haspels met gewone aansluitingen' en met polyprop (geen rubber) kabel. De code weet ik zo even niet... Een verloopkabeltje (met die Franse gat/normale aardverbinding met die 2 pennen) is natuurlijk wel aan te raden. Die verloopkabel stop je als het even kan IN het campingkastje met ouwerwetse niet-euro aansluiting.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Actieradius bij elektrisch rijden

Een betere caravantrekker dan een elektrische bestaat niet. Alleen met een caravan heb je een beperkte actieradius. Wat bepaalt het bereik en de bruikbaarheid?

Maximum snelheid

In Nederland mag je met een caravan nooit sneller rijden dan 90 km/u (op een autosnelweg). In Europa gelden andere maximale snelheden en afwijkende bepalingen.

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl