Cijfer/mening

Joep vraagt op 14 juni 2008:

Hallo.
De vakantie staat voor de deur, en de meeste mensen hebben al geboekt, of doen dit nog. Er zijn ook vakantie gasten die gaan zonder iets te boeken. Dit kan dus ook. Wat mijn mening is als wij nou de camping een cijfer geven. Dan kunnen wij volgent jaar dan wel dit jaar een goede keuze maken. Het is toch vervelend als je een heel jaar gewerkt heb ook nog eens een Camping hebt die 0,0 is. DUS GEEF EEN REACTIE OVER HOU WIE OF WAT HEEN TE GAAN.

Naar laatste bijdrage

Reacties:

ingrid antwoordt op 14 juni 2008:

Marveld, groenlo in nederland gaan wij nu voor de 4e keer heen. Is goed koop en goed verzorgt. Alleen is vroeg vol geboekt, dus nu ook.


@Eric antwoordt op 14 juni 2008:

Wat schreeuw je hard aan het einde van je berichtje, ben je aan vakantie toe...? 😉


Ger antwoordt op 15 juni 2008:

Camping "Ons Buiten" Oostkapelle/Zeeland.

Ideaal voor gezinnen met kinderen tot 12 jaar, uitstekende voorzieningen op en bij de camping, zeer schoon en goed onderhouden sanitair. Cijfer: 9,5

Zie ook: www.onsbuiten.nl


mercha antwoordt op 15 juni 2008:

camping la torre del sol. tarragona!
leuke vakantie''s gehad!
gr mercha


Guus antwoordt op 16 juni 2008:

Er zijn (al) heel veel sites waarop meningen worden gegeven.

zoover.nl
camping-frankrijk.nl
enz

Niet alle meningen/cijfers zijn even betrouwbaar. Er worden cijfers gegeven door gebruikers van de camping zelf maar ook door gebruikers van chalets.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Wet- en regelgeving

Alle wet- en regelgeving die over auto's en caravans bestaat wordt duidelijk uitgelegd.

Welke caravan kan ik trekken?

Er zijn drie aspecten die bepalen welke caravan je kan trekken:

  1. Het gewicht van de auto
  2. De wettelijke bepalingen
  3. De kracht van de motor

Caravan (te?) zwaar

Bij het uitzoeken van een nieuwe caravan kijken we natuurlijk naar het gewicht. Maar als we dan echt gaan rekenen doen we dat toch vooral met centen in plaats van met kilo’s.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl