Edo vraagt op 7 juli 2008:
Wij willen onze caravan (Eriba Touring) misschien laten pimpen aan de buitenzijde (dus niet aan de binnenkant). Is er een bedrijf dat hierin gespecialiseerd is en wat zijn de kosten hier ongeveer voor? Onze Eriba heeft een "korrelige" wand dus waarschijnlijk zal dit meer tijd in beslag nemen dan een gladde wand zoals de meeste caravans hebben. En is er ook een "motief" mogelijk, zodat we een unieke caravan krijgen? Alle informatie is welkom. Alvast bedankt.
Caravantrekker (Menno) antwoordt op 8 juli 2008:
Een autospuiter zou dat wel kunnen lijkt me. Je bent dan zo 1000 euro kwijt.
Edo antwoordt op 8 juli 2008:
Een auto spuiten is al duurder dan € 1.000,00. Daarbij heeft de caravan een groter oppervlak en heeft deze oppervlakte de structuur van een golfbal (dus met putjes/deukjes). De wanden zijn redelijk flexibel, dus als daar gewone autolak op komt, dan barst dat binnen no-time ben ik bang.
Iemand ervaring met het spuiten van caravans?
@Eric antwoordt op 8 juli 2008:
Geen ervaring maar zelf spuiten lijkt mij geen onmogelijke opgave met de goede verf en een goede compressor.
http://www.caravan-forum.nl/viewtopic.php?t=6042
Christ antwoordt op 8 juli 2008:
Je caravan 'mat ' zetten kun je gerust zelf doen(schuurmatje),let wel dat je de randen van eventuele stickers -banden goed uitschuurd (p1200-nat).
Voor de rest zeker niet bang zijn van autolak(aan elastisiteit geen gebrek hoor) en voor de plastiek onderdelen ook mat zetten met schuurmatje en een speciale ondergrond-lak gebruiken.En dan nog niet gesproken over reparaties(deukjes,krassen)....Als je geen DHZer bent,laat dan vooraf ZEKER een prijsraming maken.(zo kom je voor geen verrassing te staan)
Veel plezier ermee
Reageren kan niet meer!
Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.
Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.
Onderwerpen
Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!