Caravantrekker.nl

Kia carens 2.0 cvvt

Erwin vraagt op 1 maart 2006:

Heeft er al iemand ervaring met deze caravantrekker.

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Rob antwoordt op 7 maart 2006:

Niet met de 2 liter.... Wel nu al bijna 3 jaar een 1.8. Ik ben zeer tevreden over deze probleemloze auto. Met mijn caravan (1000 kg) gewoon in de 5-de versnelling.
Mijn volgende auto is weer een Carens! (wel een 2,0 want Kia is zo dom geweest de 1.8 uit het assortiment te halen......)


math antwoordt op 29 maart 2006:

ben niet zo tevreden over de trekkracht van de carens 1.8 berg op geen reserve pouwer meer achter de hand meer pk's zijn welkom wacht de nieuwe carens af
groetjes


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Voorbeeld Trekrapport

Het Trekrapport heeft de vorm van een E-book met gemiddeld zo’n 30 pagina’s. Bekijk voor een impressie het voorbeeld van mijn vorige combinatie waarmee ik 15 jaar heb rondgereden.

Wet- en regelgeving

Alle wet- en regelgeving die over auto's en caravans bestaat wordt duidelijk uitgelegd.

Maximum snelheid

In Nederland mag je met een caravan nooit sneller rijden dan 90 km/u (op een autosnelweg). In Europa gelden andere maximale snelheden en afwijkende bepalingen.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker