Caravantrekker.nl

Trekhaak seat altea xl

Ciscus vraagt op 10 augustus 2009:

Ik hoorde dat de originele trekhaak (af fabriek Spanje) van de Seat Altea (aleen XL?) in Nederland niet zijn goedgekeurd en dat er daarom een speciale voor de Nederlandse markt ontwikkelde trekhaak wordt gemaakt (door wie is niet duidelijk).
Is er iemand die dit verhaal kan bevestigen of ontkrachten?

Naar laatste bijdrage

Reacties:

warrie antwoordt op 11 augustus 2009:

Ik ken dat verhaal niet.

Ik weet wel dat er een trekhaakvoorbereiding af-fabriek kan worden geleverd in verband met de canbus. Bij achteraf inbouw van een trekhaak hoeft de bedrading niet meer naar de ecu worden gelegd.

Óp mijn XL is achteraf door de SEATdealer een afneembare trekhaak van het merk MVG geplaatst. Voldoet uitstekend.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Maximum snelheid

In Nederland mag je met een caravan nooit sneller rijden dan 90 km/u (op een autosnelweg). In Europa gelden andere maximale snelheden en afwijkende bepalingen.

Wet- en regelgeving

Alle wet- en regelgeving die over auto's en caravans bestaat wordt duidelijk uitgelegd.

Donatie

Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker