Caravantrekker.nl

Stabiliteit subaru forester

Toon vraagt op 21 maart 2010:

Het model 2010 van de subaru forester heeft een modificatie ondergaan. Hierdoor zou de stabiliteit en stijfheid van de auto zijn toegenomen. Heeft iemand ervaring met het rijden met een caravan met de subaru 2010?

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Karel Eimers antwoordt op 24 maart 2010:

Als je een trekkracht berekening gaat maken van een subaro forester staat er onderin een mening van iemand met een model uit 2010. Blijkt veel minder stabiel te zijn als het oude model
gr.Karel


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Donatie

Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!

Voorbeeld Trekrapport

Het Trekrapport heeft de vorm van een E-book met gemiddeld zo’n 30 pagina’s. Bekijk voor een impressie het voorbeeld van mijn vorige combinatie waarmee ik 15 jaar heb rondgereden.

Maximum snelheid

In Nederland mag je met een caravan nooit sneller rijden dan 90 km/u (op een autosnelweg). In Europa gelden andere maximale snelheden en afwijkende bepalingen.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker