Combinatie Seat Leon/Adria Adiva

Saskia vraagt op 28 juli 2012:

Wij zijn aan het kijken voor een Seat Leon 2.0tdi uit 2005-2006(nieuwe type). Wij zijn met z'n vijven en hebben een Adria Adiva met een tmm van 1400kg.
Mijn vraag is: komt de caravan niet te laag te liggen (zodat je bij alle drempels de grond raakt)? En kan de Leon deze combinatie een beetje prettig naar Spanje brengen?

Naar laatste bijdrage

Reacties:

gunst antwoordt op 28 juli 2012:

De Leon is een hele goede caravantrekker (spreek uit eigen ervaring), maar om er 1400 kilo achter te hangen lijkt me een beetje teveel van het goede qua gewichtsverhouding.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

Actieradius bij elektrisch rijden

Een betere caravantrekker dan een elektrische bestaat niet. Alleen met een caravan heb je een beperkte actieradius. Wat bepaalt het bereik en de bruikbaarheid?

Maximum snelheid

In Nederland mag je met een caravan nooit sneller rijden dan 90 km/u (op een autosnelweg). In Europa gelden andere maximale snelheden en afwijkende bepalingen.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl