Caravanramen

Bert vraagt op 8 april 2013:

Goeiedag,

Wij hebben met 3 vrienden een kluscaravan. Het is een Roller Palace 310. Voor de leeftijd van de caravan (gebouwd tussen 1972 en 1980) is alles nog perfect, alleen de grote ramen aan de voor en achterkant zijn gebarsten. Dit is geplakt met kunsthars en ducttape.

Niet heel fraai dus. Na al verschillende speurtochten op internet en volkstuintjes zitten we vast en zoeken we hier verder!

De ramen die we zoeken zijn 150 bij 62. Ze hebben de klassieke metalen strip waarmee je ze in het frame hangt. Elke tip is welkom!

Een andere vraag zou zijn: Ondanks dat de ramen gebarsten zijn en er niet uit zien, het is wettelijk toch geen probleem om hiermee rond te rijden?

Groeten, Bert

Naar laatste bijdrage

Reacties:

RobD antwoordt op 9 april 2013:

Het rijden zal geen probleem zijn, mits ze geen gevaar vormen (loslaten of afvallen) Voor onderdelen zijn er al een paar topics geweest oa. http://www.caravantrekker.nl/vragen/read.php?id=24392


Theo Gerrits antwoordt op 9 april 2013:

Hieronder een paar mogelijke leveranciers

http://www.willemsencaravans.nl/

http://www.caravans-online.nl/

http://www.kampeerzaken.nl/article.php/caravan-onderdelen-sloop-170408

Met vriendelijke groet

Theo Gerrits
caravanadviesnederland.nl


Longleef antwoordt op 12 april 2013:

In Pijnakker is een caravanhandel welke over een groot assortiment ramen beschikt, is het proberen waard even te bellen.
Anders zoeken op het internet er zijn diverse carvansloop bedrijven.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Caravan (te?) zwaar

Bij het uitzoeken van een nieuwe caravan kijken we natuurlijk naar het gewicht. Maar als we dan echt gaan rekenen doen we dat toch vooral met centen in plaats van met kilo’s.

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

Welke caravan kan ik trekken?

Er zijn drie aspecten die bepalen welke caravan je kan trekken:

  1. Het gewicht van de auto
  2. De wettelijke bepalingen
  3. De kracht van de motor

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl