Caravantrekker.nl

Helling

\\\'paul vraagt op 24 mei 2007:

is het verantwoord om met een 2 liter benzinemotor een caravan van max 1350kg te rijden richting Italie

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Eric antwoordt op 24 mei 2007:

Normaal gesproken zou dat moeten voldoen.
Misschien is wat meer achtergrond info nuttiger Paul....


Joost Kolen antwoordt op 24 mei 2007:

Je moet wat meer gegevens prijs geven, wat voor auto betreft het. Maar normaliter moet dat lukken met een 2 liter. De Brenner is niet zo heftig, hij is lang maar net erg stijl.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Over gewichten

Er zijn altijd veel discussies over het gewicht van de caravan. Maar welke gewichten zijn belangrijk en hoe bepaal je wettelijk het (maximaal) gewicht? Is dat met of zonder kogeldruk?

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

Gastenboek

Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker