Donny vraagt op 3 juli 2007:
Wij willen aankomende weekend naar het zuiden van Frankrijk, vanwege het slechte weer in Nederland. Welke dag kunnen wij het beste vertrekken, de vrijdag, zaterdag of zondag? Wij overnachten ook nog ergens en komen dan tweede dag als allemaal goed gaat op de camping.
piet antwoordt op 3 juli 2007:
sorry hoor wat is dat nou voor een vraag ga wanneer je zelf wilt gaan
janka antwoordt op 3 juli 2007:
Hallo Donny! Ik denk dat jouw vraag beter tot zijn recht komt op www.camping-frankrijk.nl
Daar kun je heel veel informatie daarover vinden!
Succes ermee en een goede reis! (Ga lekker weg op zaterdagochtend!)
Edwin antwoordt op 3 juli 2007:
kijk anders is op de anwb site,staan allemaal pdf bestandjes van verschillende landen, waar en wanneer er drukte verwacht wordt
ramon antwoordt op 3 juli 2007:
ik, vind deze vraag nog niet zo dom , wij gaan al meer dan 30 jaar naar het zuiden , de beste dag om te vertrekken is zaterdag om + - 10 uur in de voormiddag rijden tot s'avonds , want in de zaterdagnamiddag verdwijnen langzaam de vrachtauto's van de autostrades , zondags verder rijden zonder vrachtverkeer , al vele jaren naar kroatie nog nooit in een file gestaan , we vertrekken wel op verlof de laatste week van julli .
eric antwoordt op 3 juli 2007:
ramon heeft het heel goed,zaterdag om 10.00 is zeer goed.
janka antwoordt op 4 juli 2007:
Domme vragen bestaan niet! Er was ook nergens gesteld dat dit een domme vraag was! En dus krijgt Donny gewoon antwoord.
Edith antwoordt op 4 juli 2007:
Wij rijden altijd op zondag morgen weg rond 05.00/06.00uur vanuit Arnhem. Zondag is echt een ideale dag om te vertrekken, lekker rustig op de weg (geen vrachtverkeer). Wij overnachten iets over de helft en maken de reis dan af op maandag, prima dag om aan te komen op je bestemming. Kortom perfecte dagen om te rijden!
Reageren kan niet meer!
Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.
Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.
Onderwerpen
Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!