T de graaff vraagt op 4 juli 2007:
wat is de beste manier om via oostenrijk naar italie te rijden via brennerpas of taurntunnel als je reist met auto met caravan
janka antwoordt op 4 juli 2007:
Caravan-oostenrijk.nl is de site waar u deze informatie heel goed kunt vinden in het forum. U kunt natuurlijk deze vraag ook stellen in het forum. Geheid dat u reacties van ervaringsdeskundigen krijgt!
Caravantrekker (Menno) antwoordt op 4 juli 2007:
Wat is het beste......? Ik zou zeggen dat hangt af waar je heen wil in Oostenrijk.
Ik lees tussen de regels door dat u 'bang' bent voor hellingen en op ziet tegen het rijden in de bergen. Vergeet dan niet dat voordat u in Oostenrijk bent u in Duitsland al veel hellingen bent tegen gekomen. Maak een trekkracht berekening en bekijk in welke versnelling je voldoende kracht hebt om autobaanhellingen van zo'n 5% te rijden. Schakel vooral tijdig terug!
Of je dan de Brenner of de Taurn rijdt maakt niet uit. Voorkom wel dat je op een van beide in een file komt waardoor je veel moet stoppen en weer optrekken.
piet antwoordt op 4 juli 2007:
Caravan-oostenrijk.nl bestaat niet.
piet antwoordt op 4 juli 2007:
Caravan-oostenrijk.nl bestaat niet.
piet antwoordt op 4 juli 2007:
het is denk ik http://www.camping-oostenrijk.nl/
Wendy antwoordt op 4 juli 2007:
Ik denk dat het beste via brennerpas is, altijd als wij naar Italie gaan, gaan wij via de brennerpas, is heel goed te doen!
janka antwoordt op 4 juli 2007:
Sorry mensen, ik ben ook maar een mens!
Ik was zo blij met mijn antwoord dat ik vergat het te controleren!
Reageren kan niet meer!
Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.
Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.
Onderwerpen
Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!
Alle wet- en regelgeving die over auto's en caravans bestaat wordt duidelijk uitgelegd.