Peugeot 2.0 diesel 180 met EAT6 .

Ronald vraagt op 13 april 2017:

Iemand al ervaring met het trekken van een caravan met deze motor?
In mijn geval ligt hij in de nieuwe Expert,Jumpy die kortelings geleverd wordt.

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Rico antwoordt op 14 april 2017:

Deze auto staat ook hoog op mijn lijstje als de Vito vervangen gaat worden. Dan gaat het tussen huidige doel Vito-automaat en de Expert/Jumpy/ProAce-automaat.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Caravan (te?) zwaar

Bij het uitzoeken van een nieuwe caravan kijken we natuurlijk naar het gewicht. Maar als we dan echt gaan rekenen doen we dat toch vooral met centen in plaats van met kilo’s.

Maximum snelheid

In Nederland mag je met een caravan nooit sneller rijden dan 90 km/u (op een autosnelweg). In Europa gelden andere maximale snelheden en afwijkende bepalingen.

Advertenties?

Caravantrekker zonder advertenties? Dat kan! Maar draag dan wel bij op een andere manier aan het voortbestaan van Caravantrekker.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl