Caravantrekker.nl

Aanjager Hyundai Getz 2006

Jaap vraagt op 15 november 2008:

Kun je zelf makkelijk blad /vuil verwijderen,want als de aanjager aanstaat maakt die af en toe een raar geluid.
En waar in de buurt onder de moterkap moet ik wezen zonder gevaar mijn vingers te verspelen.

Groet Jaap.

Naar laatste bijdrage

Reacties:

bianca antwoordt op 15 november 2008:

bij de vin van de kachel.


Ger antwoordt op 15 november 2008:

Zoek eens waar die aanjager zit. Zeer waarschijnlijk kun je hem aan de onderzijde openen door wat klemmen of schroeven los te draaien. Met dank aan de zwaartekracht valt alle bladrommel dan op de bodem van de auto.

Trek je ook een caravan met de Getz? Zo ja: welke 😉


Peter antwoordt op 15 november 2008:

Wist niet dat een Getz ook een caravan was????????????


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Over gewichten

Er zijn altijd veel discussies over het gewicht van de caravan. Maar welke gewichten zijn belangrijk en hoe bepaal je wettelijk het (maximaal) gewicht? Is dat met of zonder kogeldruk?

Gastenboek

Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.

Voorbeeld Trekrapport

Het Trekrapport heeft de vorm van een E-book met gemiddeld zo’n 30 pagina’s. Bekijk voor een impressie het voorbeeld van mijn vorige combinatie waarmee ik 15 jaar heb rondgereden.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker