Caravantrekker.nl

Gewicht kogeldruk bij de auto tellen?

Jan vraagt op 6 augustus 2006:

Wij hebben een LMC dominator 545, deze heeft een leeg gewicht van 1070 (gewogen). Wij mogen deze tot maximaal 1300 kg laden. Nu heb ik ergens gelezen dat de kogeldruk, bij de auto opgeteld wordt.
M.a.w. als een kogeldruk heb van 60 kg mag ik totaal 290 kg laden in de caravan. omdat 60 kg gedragen wordt door de auto. Klopt dit?

Naar laatste bijdrage

Reacties:

jan antwoordt op 6 augustus 2006:

OK stom had ff verder moeten kijken, het antwoord is dus NEE


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

Voorbeeld Trekrapport

Het Trekrapport heeft de vorm van een E-book met gemiddeld zo’n 30 pagina’s. Bekijk voor een impressie het voorbeeld van mijn vorige combinatie waarmee ik 15 jaar heb rondgereden.

Gastenboek

Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker