Electra

Kees vernhout vraagt op 7 april 2010:

In mijn kip kompakt ekv (2003) werkt mijn wateromp het niet en mijn velichting boven het aanrecht en in de toilet ruimte niet meer. Alle stopkontakten in dezelfde ruimten wel.Zo ook alle andere licht en de stopkontacten in de caravan


Naar laatste bijdrage

Reacties:

GoofyCats antwoordt op 7 april 2010:

Hallo Kees.

Volgens mij moet je in de richting van het 12V gedeelte in de caravan kijken.
Stopcontacten zijn 230V. Tevens zijn er ook lampen op 230V.
Hiernaast heb je ook 12V verlichting en gaat de pomp ook op 12V. Dit voor als je geen 230V bij de hand hebt.


j.m antwoordt op 7 april 2010:

denk dat de zekering kapot is kijk die eens na is die niet kapot maak dan de contacten waar de zekering in komt eens schoon .


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Hoe meer PK's, hoe beter?

Folders staan vol met technische gegevens. Waarop moet je letten als je een trekauto koopt? En wat is belangrijker, koppel of vermogen?

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

Gastenboek

Lees de beoordelingen van gebruikers die het Trekadvies hebben gekocht.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl