Gebruikservaring

Kees vraagt op 6 december 2015:

Bij gebruikservaring trekauto.
Ik vul in bijv. Citroen en c4 picasso.
Als ik dan het sorteervakje gebruik en type auto aanvink, dan is de hele c4 picasso weg en komt er bij. Een berline.
Bij type auto dacht ik te kunnen sorteren binnen de range van c4 picasso, tussen benzine en diesel en tussen 1.6, 2.0 etc.

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Caravantrekker (Menno) antwoordt op 7 december 2015:

Dat was ook de bedoeling om de verschillende types Picasso te kunnen zien. Is een foutje en ga ik oplossen.
Bedankt voor je melding!


Caravantrekker (Menno) antwoordt op 7 december 2015:

Probleem zou opgelost moeten zijn.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie over caravannen

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Trekauto Rijimpressies

Ford Kuga 2.5 PHEV Active X

Uitgebreide en onafhankelijke rijimpressies van modere trekauto's. Hoe rijden die in de praktijk met een caravan?

Over gewichten

Er zijn altijd veel discussies over het gewicht van de caravan. Maar welke gewichten zijn belangrijk en hoe bepaal je wettelijk het (maximaal) gewicht? Is dat met of zonder kogeldruk?

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

Maximum snelheid

In Nederland mag je met een caravan nooit sneller rijden dan 90 km/u (op een autosnelweg). In Europa gelden andere maximale snelheden en afwijkende bepalingen.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

Caravantrekker🙂nl