Caravantrekker.nl

Gebruikservaring

Kees vraagt op 6 december 2015:

Bij gebruikservaring trekauto.
Ik vul in bijv. Citroen en c4 picasso.
Als ik dan het sorteervakje gebruik en type auto aanvink, dan is de hele c4 picasso weg en komt er bij. Een berline.
Bij type auto dacht ik te kunnen sorteren binnen de range van c4 picasso, tussen benzine en diesel en tussen 1.6, 2.0 etc.

Naar laatste bijdrage

Reacties:

Caravantrekker (Menno) antwoordt op 7 december 2015:

Dat was ook de bedoeling om de verschillende types Picasso te kunnen zien. Is een foutje en ga ik oplossen.
Bedankt voor je melding!


Caravantrekker (Menno) antwoordt op 7 december 2015:

Probleem zou opgelost moeten zijn.


Reageren kan niet meer!

Terug naar het overzicht van vragen

Trekadvies

Selecteer een auto voor een trekkrachtberekening.

Optioneel

Informatie

Veel antwoorden op vragen zijn te vinden via het informatie overzicht.

Onderwerpen

Voorbeeld Trekrapport

Het Trekrapport heeft de vorm van een E-book met gemiddeld zo’n 30 pagina’s. Bekijk voor een impressie het voorbeeld van mijn vorige combinatie waarmee ik 15 jaar heb rondgereden.

Donatie

Onafhankelijke informatie op internet kan niet gratis zijn!

Genuanceerd advies

Het oordeel over een combinatie in één conclusie samenvatten is lastig. Het vraagt een veel genuanceerder advies. Vandaar dat het vernieuwde Trekrapport een E-book is met zo'n 30 pagina's vol met informatie.

 

Adviesrapport

Download het unieke 30 pagina's tellende rapport met een grondige analyse van de prestaties van je auto met caravan.

Wat mag ik trekken?

Check wat je wettelijk mag trekken.

Auto:

Caravan:
(indien bekend)

 

©2025 Caravantrekker